Informace o nás

Po zrealizování celého projektu v Pětihostech byly tyto stránky postupně doplněny. Do října 2011 pracujeme v pilotním režimu po + st 7:45 - 16:30h., dle zájmu až do 18:30h.

 

Pro nový školní rok 2012/2013 od září máme v prostorách školičky

– budova OÚ Pětihosty máme ještě volná místa. Jedná se kolektiv max. 10 žáků.

Provoz je po + st 7:45 - 16:30, v případě individuální potřeby až do 18:30h.

Polodenní dopolední provoz je 7:45 - 12:30h.

 

 

 

Nebo nabízíme pro zájemce o každodenní provoz 

(po+st od 7:45 - 15h., út+čt+pá od 7:45 - 12h.

poslední místa v Mukařově v podobném režimu jako v Pětihostech,

po (jazykové dovednosti),

út (hudební aktivity),

st (výtvarné aktivity),

čt (pohybová průprava),

pá (pracovní výchova).

Můžete se vybrat kombinaci dnů, jak potřebujete.

V případě jednorázového zájmu o dopolední hlídání jsme schopni Vám vyjít vstříc.

Neváhejte nás kontaktovat.

 

Více na www.iherna.webnode.cz.

 

Historie projektu

 

Obec Pětihosty prostřednictvím maminek s dětmi mě vyzvala ke spolupráci. Protože mám v oboru množství zkušeností, na spolupráci jsem kývla. A proč tu jsou všude Veverky? Protože v Pětihostech maminky zavedly klub U Pěti veverek, tak jsem tuto iniciativu nechtěla nikomu brát, ale spíše ji podpořit. VV.

 

    Vzhledem k tomu, že je kapacitně opravdu velmi omezený počet míst v mateřských školkách, vycházím vstříc poptávce vás, maminek. Chápu, že je třeba občas mít jistotu, že o Vaše dítě je dobře postaráno, když díky neustálé péči o Vaše dítě už těžko najdete čas samy na sebe. Třebaže se jedná o zub, který ne a ne přestat bolet, ale zabavit Vaše dítě v čekárně u lékaře může být mnohdy obtížnější než zapomenout na ten bolící zub... :-)

kinder

    Služby Integrované herny - alternativní školičky jsou Vám proto k dispozici. Další požadavky mohou být doladěny osobně. Nesmírně důležitá a cenná je domluva podle případných Vašich dalších potřeb. Formulujte přání ohledně péče o Vaše dětí, určitě stojí za to přemýšlet, jak ještě více obohatit jejich život.

kinder

Činnost IH - alternativní školičky ☼ v Mukařově pokračuje dále dle zvyklostí - všechny všední dny od pondělí do pátku kromě času prázdnin a dnů svátků a státního volna v čase 7:45 - 12h., v pondělí a středu do 15h. Předpokládáme časové rozšíření i ve dnech úterý, čtvrtek i pátek. Pro školní rok 2012/2013 máme ještě volná místa. Přihlašujte se do začátku září, později podle volných míst je možné přihlášení i v průběhu školního roku. Více na www.iherna.webnode.cz.

kinder

Činnost školičky ve Zvánovicích byla v roce 2010 převedena do státního sektoru (včetně dosavadního stávajícího personálu, který ve školičce pracoval). 

kinder

A nyní vycházím vstříc požadavkům pětihosteckých s příjemným, krásným prostředím, které pro děti vybudovali a svépomocí připravili. Ať se tam dětem daří!  

VV.

 

 

 

 

 

☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼

 

    Důležitým bodem je vzájemná spolupráce pedagoga a obou rodičů dítěte. Konzultace ohledně výchovných záležitostí je na místě při osobním kontaktu s učitelkou ve školičce. Je možné případně získat kontakt na případného odborníka - specialistu (klinický logoped, psycholog). Integrovaná herna je tu pro Vaše dítěte a jste to především vy, rodiče, kdo dítě vychovává. V herně samozřejmě budou jeho dobré návyky podpořeny.

kinder

Věříme, že program herny bude pro děti podnětný a přispěje k jejich dalšímu rovnoměrnému vývoji.

kinder

Zdroj obrázků je z https://www.animaatjes.de/bilder