Kontakt

 

Veronika Vaněčková, DiS.

tel. +420 603 517 530

e-mail: fletna@atlas.cz

V případě zájmu o soukromou školičku stejného typu, fungující v čase pondělí a středa 7:45 - 15h. a v úterý, čtvrtek a pátek v čase 7:45 - 12:00h. v Mukařově, zadejte do vyhledávače www.iherna.webnode.czPedagogové s praxí a odpovídajícím vzděláním se na Vás a hlavně na Vaše děti určitě těší! Věříme, že budete spokojení. Máme ještě volná místa pro nové žáky od září 2012/13. Možnost výběru jen určitých dní v týdnu (dle konkrétní obsazenosti).

Nabízíme výuku v rámci několik let ověřeného rámcově vzdělávacího programu vytvořeného podle směrnic MŠMT - podobně jako v Pětihostech.

 

Náš tým

 

Lucie Agossa

- hlavní učitelka IH Pětihosty, zkušená, zručná a kreativní, důsledná a laskavá, přísná a spravedlivá, ke všem dětem stejně.

 

Bc. Lukáš Petříček

- náš "klenot", mužský prvek ve výuce, zkušený a dětmi oblíbený učitel s praxí na předškolním i školním vzdělávacím stupni. Vyučoval v IH od prázdnin 2010/11, nyní pracuje na střední škole jako učitel odborného výcviku. S námi dále spolupracuje jako případný zástup a při přípravě akcí a projektových dní mimo obec Pětihosty.  

 

Veronika Vaněčková, DiS.

- zakladatelka IH, ředitelka a koordinátorka provozu, tvůrce vzdělávacích programů, garant aktivit.