Výlet 6.6.2012

25.05.2012 23:00

 

Při zájmu dětí z této školky zařídíme příjezd autobusu přímo do Pětihost (pozor, tím se rozumí ne dvou dětí, ale naprosté většiny, protože by se doprava nezaplatila). Máte ovšem děti do Mukařova dovézt.

Dne 6.6. odjíždíme na plánovaný výlet do zámku Loučeň (https://www.zamekloucen.cz/zamek).

Bílá paní - tajemná postava ze zámku Loučeň

Na programu je prohlídka zámku, pobyt přírodních bludištích, oběd a pohybové aktivity skrz různá přírodní bludiště v zámeckém parku, odpočinek a námi připravené hry.

Jedeme společně s jinou MŠ. Tudíž pojedou 2 pedagogické doprovody.

Dlážděný labyrint

Sraz: odjezd od MŠ v 7:00h. - POSUNUT O ČTVRT HODINY DŘÍVE...NE AŽ VE ČTVRT NA OSM!!!

Návrat: cca ve 15h. ke školce

 

S sebou do batůžku:

-       2-3 svačiny a dostatek pití

                    (raději 2 lahvičky - prosíme o opakovaně uzavíratelné, možno přidat brčko - ale lépe s pítkem podobně jako mají sportovci,

                    hlavně ne krabičky s džusy a brčkem)

-       pláštěnku a věci na převlečení v množství dle osobního uvážení v igelitové tašce podepsané jménem - případně necháme v autobuse

        před vchodem

-       balíček papírových kapesníčků ("mokrousky" bereme školkové)

 

Na sebe: pohodlné boty, nejlépe savé bavlněné sportovní oblečení a dostanou půjčenou novou školkovou čepici proti slunci, abychom děti rychle poznaly, viděly. Budeme se zprvu po prohlídce zámku (která je  interaktivně uzpůsobena věku dětí) pohybovat na ploše přírodních bludišť, pak ve stínu, kde bude svačina a odpočinek.

V ceně je čas prodloužený o skoro 4 hodiny oproti běžné provozní době.

Celková částka k zaplacení bude cca 420Kč za vstupné a dopravu autobusem. Děti, které nejsou na tento den přihlášené do školky, zaplatí 300Kč navíc nebo samozřejmě mohou vybrat tento den jako náhradu zameškané předchozí docházky po domluvě předem. Přihlašujte se závazně obratem. Prosíme, připravte si přesnou sumu nejpozději před odjezdem. Děkujeme.

 

 

Zpět